EcoUp Oy Yhteystiedot

Tältä sivulta löydät EcoUp Oy:n yhteystiedot sekä myynnin yhteystiedot.

Antti Ollikainen

Kimmo Pyörälä

Myynti- ja markkinointijohtaja
kimmo.pyorala@ecoup.fi
+358 400 884 776

Ilari Hirvensalo

Sini Rytky

Lauri Törrö

Operatiivinen johtaja
lauri.torro@ecoup.fi
+358 40 025 5610

Timo Kyllönen

Henrik Hirvensalo

Eero Heikkinen

Linda Magi

Kierrätyspäällikkö
linda.magi@ecoup.fi
+358 40 197 2303

Sanna Räsänen

Markkinointipäällikkö
sanna.rasanen@ecoup.fi
+358 40 706 8886

Ekovilla | Myynti

Marcus Koivukangas

Ammattilaismyynti, tiimiesimies
markus.koivukangas@ecoup.fi
+358 40 845 9200

Esko Pentinpuro

Jälleenmyynti, tiimiesimies
Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu
esko.pentinpuro@ecoup.fi
+358 40 653 8990

Jari Isometsä

Avainasiakaspäällikkö, Taloteollisuus
jari.isometsa@ecoup.fi
+358 400 693 501

Sami Ruhkala

Avainasiakaspäällikkö, Taloteollisuus
sami.ruhkala@ecoup.fi
+358 50 566 8766

Tomi Saukko

Jälleenmyynti
Uusimaa, Kaakkois-Suomi, Häme, Varsinais-Suomi
tomi.saukko@ecoup.fi
+358 40 7588 200

Hannu Koistinaho

Ammattilaismyynti, kuluttajat
hannu.koistinaho@ecoup.fi
+358 40 5068 447

Taina Torpisto

Ammattilaismyynti, kuluttajat, jälleenmyynti
taina.torpisto@ecoup.fi
+358 44 764 5315

Jani Kukkonen

Jälleenmyynti
Pohjois-Karjala, Savo, Keski-Suomi, Pirkanmaa, Satakunta
jani.kukkonen@ecoup.fi
+358 40 621 5977

Ville Koskelo

Eko-Expert | Myynti

Juuso Örling

Varsinais-Suomi, Satakunta
juuso.orling@ecoup.fi
+358 40 687 7602

Tuomas Lehto

Pirkanmaa, Kanta-Häme, Satakunta, Päijät-Häme
tuomas.lehto@ecoup.fi
+358 50 570 5332

Janne Hirvensalo

Uudenmaan Imupalvelu | Myynti

EcoUp | Toimipaikkojen yhteystiedot

EcoUp Oy

Kansankatu 49
90100 Oulu

Ekovilla Kuusankoski

Katajaharjuntie 10
45720 Kuusankoski
Puh. +358 40 546 5500

Ekovilla Kiiminki

Honkiojantie PL 52
90900 Kiiminki
+358 40 136 5200

Ekovilla Ylistaro

Pajatie 1
61410 Ylistaro
+358 40 066 0509

Ekovilla Vantaa

Hansakallionkuja 1
01760 Vantaa
+358 40 194 6333

Eko-Expert

Tuotantolaitos ja varasto
Härkävuorentie 11
21800 Pöytyä

Uudenmaan Imupalvelu

Ilveskuja 1
01900 Nurmijärvi
+358 29 70 3000 52

Laskutusosoite

Laskutustiedot

EcoUp Oy
Y-tunnus: 0297617-0
Verkkolaskuosoite: 003702976170
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus (välittäjänä operaattori): 003721291126
Välittäjätunnus (välittäjänä pankki): DABAFIHH

Paperi- ja sähköpostilaskut

Mikäli ette pysty toimittamaan laskua sähköisesti, voitte toimittaa paperilaskut oheiseen osoitteeseen:
EcoUp Oy
02976170
PL100
80020 Kollektor Scan

Voitte myös toimittaa laskut sähköpostitse alla olevaan osoitteeseen:
02976170@scan.netvisor.fi